Członkowie Cechu - Drezdenko

Ciesielstwo

  1. Artur Miliszewski, Firma Ogólnobudowlana

 

Elektromechanika Pojazdowa

  1. Jarosław Kubisiak, Auto Elektryk
  2. Grzegorz Jurkiewicz, TRACK CENTER

 

Fryzjerstwo

  1. Dorota Jachimowicz, Zakład Fryzjerski
  2. „JGM” Grzegorz Juszkiewicz
  3. Jerzy Kostuś, Salon fryzjerski „U JURKA”
  4. Henryk Majzlik, Salon Fryzjerski „STYL”
  5. Irena Majzlik Salon Fryzjerski „STYL”
  6. Halina Olek, Zakład Fryzjerski
  7. Rega Magdalena, Zakład Fryzjerski
  8. Monika Waberska, WM-STYLE
  9. Wojciech Waberski, WM-STYLE

 

Handel

  1. Benedykt Antczak, „ZAKŁAD BUDOWLANY ANTCZAK” Spółka Jawna
  2. Wioletta Bartkowiak, „BARTGOŁ”
  3. Grzegorz Czyrniański, Przedsiębiorstwo Handlowe "SAS",
  4. Grażyna Drelich, „HYDROKAN” PLUS
  5. „MARKET SMAK” G.S.Gołuchowscy i D.A. Jabłońscy Spółka jawna
  6. Karolina Mikołajczyk-Łoś, Hurtownia Materiałów Budowlanych
  7. Tomasz Prywer, Pawilon Handlowy
  8. Małgorzata Zajkowska, PHU „FERRUM COMPLEX”
  9. Iwona Ziętek, Sklep „FEMINA”

 

Instalatorstwo Elektryczne

  1. Józef Brzoza, Zakład Instalacji i Pomiarów Elektrycznych
  2. Cezary Giłudź, „ELEKTRO-SERWIS

 

Lakiernictwo

  1. Kazimierz Sieinski, AUTO-COLOR-SYSTEM

 

Malarstwo i Tapeciarstwo

  1. Wiesław Matuszczak, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe, 66-540 Stare Kurowo, ul. Ogrodowa 1, tel. 691-270-982

 

Mechanika Pojazdowa

  1. Halina Baj, Zakład Usługowo-Handlowy „AUTOS” BAJ Spółka Jawna, 66-530 Drezdenko,  ul. Kościuszki 3, tel. 95-762-12-82
  2. Tadeusz Kurek, AUTO -NAPRAWA- 66-530 Drezdenko , ul. Długa 1, tel. 502-605-677
  3. Tadeusz Mąka ,Mechanika Pojazdowa, Blacharstwo,Lakiernictwo,  66-530 Drezdenko, Trzebicz ul. Kolejowa 4, tel. 95-762-45-31
  4. Marzena Wierzbicka, Mechanika Pojazdowa,Usługi Warsztatowe, Pomoc Drogowa, Stacja Obsługi Pojazdów- 66-520 Dobiegniew, ul. Mickiewicza 5, tel. 95-761-20-12
  5. Krzysztof Wychowałek, Mechanika Pojazdowa -  66-530 Drezdenko, ul.Pomorska 19, tel.500-256-921, 95-762-04-58
  6. Leszek Zawiślak, Firma Usługowo-Handlowa, 66-530 Drezdenko, ul.Witosa 13, tel. 95-762-15-10

Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

  1. Grzegorz Czupryniak,  66-520 Dobiegniew, Sławica 2,                tel. 606-879-848

Murarstwo

  1. Czesław Kućma, Zakład Remontowo Budowlany - 66-330 Pszczew, Gorzycko Nowe 18, tel. 503-042-726
  2. Benedykt Antczak, „ZAKŁAD BUDOWLANY ANTCZAK” Spółka Jawna- 66-530 Drezdenko, ul.Pierwszej Brygady 19, tel. 957638036,95-762-04-36
  3. Wiesław Matuszczak,Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe, 66-540 Stare Kurowo, ul. Ogrodowa 1, tel. 691-270-982
  4. Marian Pacyna , „EL-MAG”-66-530 Drezdenko, ul. Wiejska 24A/1, tel. 502-678-220
  5. Leszek Jessa, Zakład Ogólnobudowlany - 66-530 Drezdenko, ul. Zaułek 4. tel. 509-768-189

 

Piekarstwo

  1. Artur Frąszczak, Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy „HERT” -  66-530 Drezdenko, Gościm 117, tel. 95-762-52-96, 603-774-248

 

Rzeźnictwo i wędliniarstwo

  1. Stanisław Przewoźny, Zakład Masarniczy,  66-530 Drezdenko, Trzebicz, ul. Poznańska 54, tel. 95-762-07-61

 

Stolarstwo

  1. Józef Grzegorzek, Zakład Stolarski, Produkcja-Usługi-Handel, 66-530 Drezdenko, ul. Niepodległości 25B, tel. 95-763-80-69
  2. Jan Grzegorzek, Producent Mebli Sosnowych-  66-530 Drezdenko, ul. Podgórna 85, tel. 95-762-00-10, 95-762-32-30
  3. Paweł Sikora, Stolarstwo- 66-530 Drezdenko ,ul. Cicha 9, tel. 957620987,660679082
  4. Piotr Zasuwik, „SEMPRE”- 66-530 Drezdenko, ul. Chełm Drezdenecki 1, tel. 604-478-872
  5. Jan Zasuwik, Zakład Stolarski - 66-530 Drezdenko, ul. Aleja Piastów 64, tel. 95-762-07-09

 

Ślusarstwo

  1. Mieczysław Antczak, Zakład Budowlany- 66-530 Drezdenko, Lipno 57, tel. 95-762-43-86
  2. Aleksander Stencel, Bapro - Met Sp. z o.o.- 66-540 Stare Kurowo, Błotnica 1, tel. 95-763-92-42
  3. Ryszard Chwalisz, „REMI” Ślusarstwo Produkcyjne-66-530 Drezdenko, ul. Szpitalna 2, tel. 95-762-08-74
  4. Zbigniew Gińko, „HOLDING-ZREMB Gorzów” S.A.Oddział „MEPROZET-Drezdenko”-66-400 Gorzów Wlkp. , ul. Fabryczna Nr 13-17, tel. 95-762-04-46
  5. Mateusz Maćków, Zakład Usługowy "FREZAR", 66-520 Dobiegniew, Mierzęcin 31, tel. 603-178-423

 

Tapicerstwo

  1. Dariusz Zatorski, Zakład Tapicerski-66-530 Drezdenko,         ul. Podgórna 13,tel. 605-258-717

 

Kuchmistrzostwo

  1. Rafał Kuliński, "Karmelka", 66-530 Drezdenko, ul. Kościuszki 12c, tel. 728-898475
  2. Wiesław Matuszczak, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe, 66-540 Stare Kurowo, ul. Ogrodowa 1, tel. 691-270-982

 

Kominiarstwo

  1. Eugeniusz Nawrot, Kominiarstwo- 66-530 Drezdenko , ul. Mickiewicza 5A/13, tel. 603-837-079