Członkowie Cechu - Międzychód

 

Fryzjerstwo

 

  1. Violetta Ciosańska , Zakład Fryzjerski      

  2. Barbara Górna, Zakład Fryzjerski „ Basia”   

  3. Bogusław Gałężewski, FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE

  4. Grażyna Lehmann, Zakład Fryzjerski s.c.

  5. Klaudia Łotocka, "COCO Studio Fryzur i Wizażu"

  6. Edyta Milewska - Góźdż – Zakład Fryzjerski

  7. Maria Pacholak, Zakład Fryzjerski

  8. Maria Wielgosz, Fryzjerstwo

Mechanika Pojazdowa

  1. Andrzej Brenk, Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe

  2. Zbigniew Czaprański, Mechanika Pojazdowa

  3. Tadeusz Dorna, Zakład Usługowo-Handlowy

  4. Stanisław Faust, Mechanika Pojazdowa

  5. Mirosław Gierszewski, Mechanika Pojazdowa

  6. Roman Juś, Usługi-Transport-Handel „HAROM”

  7. Krzysztof Kozłowski, KLIMATY TRANS CHŁODNIA

  8. Włodzimierz Nieske, „AUTO MOTO” Danuta

  9. Krzysztof Pawłowicz, Mechanika Pojazdowa

  10. Dariusz Pawłowicz, Mechanika Pojazdowa

  11. Daniel Przybylski, Mechanika Pojazdowa

 

Wulkanizatorstwo

  1. Rafał Dorna, SERWIS OGUMIENIA

Kamieniarstwo

  1. Mariusz Michałek, Zakład Kamieniarski
  2. Tomasz Idziak, Zakład Kamieniarski

Murarstwo

  1. Danuta Dobkowicz, FIL-BUD

  2. Wojciech Gomułka, Scalio, sp.z.o.o.

  3. Dariusz Łodyga, Zakład Murarski

  4. Mariusz Kamyszek, MARBUD

  5. Romuald Pospieszała , Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane „BAU HAUS”

  6. Wiesław Szałata, Usługi Budowlane

  7. Marian Szudra, „USBUD”

  8. Maciej Szudra, Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Budowlanych

  9. Monika, Michał Szymanek, Z.U.H.P. ” LECH

  10. Piotr Świderski, Zakład Handlowo-Usługowy

Malarstwo i tapeciarstwo

  1. Zbigniew Pawlak, Malarstwo- Tapeciarstwo- Posadzkarstwo
  2. Sławomir Woźny, BOBREX

Stolarstwo

  1. Michał Chrustek, P.H.U. „MARCO” Zakład Stolarski, Usługi Ślusarskie

  2. Tomasz Dura, Zakład Stolarski

  3. Wacław Napierała , Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa

  4. Marek Piotrowicz Zakład Stolarski

  5. Henryk Woitas, Zakład Stolarski

Ciesielstwo

  1. Romuald Pospieszała, Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane  „BAU HAUS”

Dekarstwo

  1. Władysław Ziółek, Blacharstwo Budowlane Usługi Ogólnobudowlane

Ślusarstwo

  1. Aleksander Golińczak,

  2. Stanisław Jenek, Firma Wielobranżowa ”ŚCISKPOL"

  3. Piotr Napierała, Ślusarstwo Mechanika Maszyn

  4. Stefan Schaedler SCHEDPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

  5. Andrzej Wilkoński, ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "WAN"

Operator obrabiarek skrawających

  1. Marek Juszczyk, Zakład Tokarski
  2. Stefan Schaedler SCHEDPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Instalatorstwo Elektryczne

  1. Sebastian Batura,"INSTAL"

  2. Paweł Jenek, Instalatorstwo i Pomiary Elektryczne

  3. Adam Mielcarek, Instalatorstwo Elektryczne

  4. Marcin Przyszczypkowski, Usługi Elektryczne "Świetlik

  5. Ryszard Stasiak, Przedsiębiorstwo Usług Budowlano-Montażowych „ELEKTROGROM”s.c.

  6. Zenon Stańko, Zakład Usługowo - Wytwórczy „ZESTER”

  7. Lech Triebs, Instalatorstwo Elektryczne

  8. Jarosław Woźniak, TERMIK INSTALACJE WOŹNIAK, BOCZEK s.j.

  9. Michał Prędki, INSTALBUD-Michał Prędki

  10. Mariusz Pilc Elektro CAMPIO

Monter elektronik

  1. Józef Bekier, LKH INTERMEDIA

Instalatorstwo sanitarne C.O. i GAZ

  1. Wacław Dobkiewicz, Instalatorstwo Sanitarne Wodno- Kanalizacyjne, C.O. i Gazowe,

  2. Andrzej Poniński, Zakład Handlowo-Usługowy „MONTECH”

  3. Marek Sroka, Instalacje Sanitarne i C.O.

  4. Zdzisław Tucholski, Usługi Ogólnobudowlane, Instalatorstwo Wod.Kan.CO i GAZ

  5. Michał Tucholski, FIT-BUD

  6. Dariusz Wieczorek, Zakład Usługowo Handlowy

Lakiernictwo

  1. Zbigniew Pędziwiatr, Lakiernictwo Pojazdowe

  2. Michał Szymanek, Zakład Usługowo – Handlowy „AUTO-LECH”

  3. Daniel Kamiński, Lakiernictwo Pojazdowe

Fotografowanie

  1. Andrzej Cieślarczyk, Zakład Fotograficzny Studio Fotografii Cyfrowej

 

Blacharstwo Pojazdowe

 

  1. Andrzej Brenk, Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe

  2. Krzysztof Czepik, Mechanika Pojazdów-Blacharstwo

  3. Zbigniew Czaprański, Mechanika Pojazdowa

  4. Marcin Szymanek, Zakład Blacharsko – Ślusarski „BLACH-LECH” -

  5. Ryszard Ziółek , Blacharstwo Samochodowe

Cukiernictwo

  1. Tomasz Bartkowski, Cukiernia CUKRUŚ

  2. Krzysztof Wachowiak, Piekarnia-Cukiernia „ZIOMEK”

  3. Zofia Łotocka, 64-400 Międzychód

Piekarnictwo

  1. Krzysztof Wachowiak, Piekarnia-Cukiernia „ZIOMEK”

Kuchmistrzostwo

  1. Przemysław Górny, Biuro Projektów „EURO PROJEKT”

  2. Ewa Majewska, Restauracja Carmen

  3. Rafał Ogrodowczyk, Stołówka Szkolna,Wideofilmowanie

  4. Adam Sawala, BAR "PICCOLO", 64-400 Międzychód, ul. Kilińskiego 1, tel. 95-748-26-75

  5. Sławomir Troszczyński, „Restauracja Stara Rozlewnia”

  6. Barbara Wyszyńska, "MIERZYN" Centrum Spotkań Biznesu i Rekreacji

Rolnictwo

  1. Bogdan Królik,
  2. Magdalena Najdek

Handel

  1. Duszny Piotr, EXCLUSIVE LIFE

  2. Danuta Dobkowicz, FIL-BUD

  3. Dżbik Małgorzata, Sklep Odzieżowy-Wielobranżowy

  4. Ryszard Jakuszak Firma Handlowo Usługowa „JRJ”

  5. Ewa Kaczmarek, HURTOWNIA „GEZO-ZK”, Sklep Chemiczno Kosmetyczny

  6. Wadim Mazana , Firma Handlowo-Usługowa „ORENDA”

  7. Katarzyna Szufla

  8. Beata Wielgosz, Sklep Branży Obuwniczo-Przemysłowej „BEATA”

  9. Elżbieta Wawrzyniak, Sklep Wielobranżowy „TĘCZA”

  10. Elżbieta Woźna, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe